WOODFLOOR.IN.UA – це деревообробний завод, що спеціалізується на виготовленні масивного паркету, а також дошки для підлоги, масивного плінтуса, вагонки, паливних брикетів (Pini & Kay). Масивний паркет – це якісне покриття для підлоги перевірене часом.

Виробництво масивного планкового паркету здійснюється з деревини цінних твердолистяних порід, а саме – ясена та дуба. Ми також можемо виготовити, під замовлення масивний паркет із черешні, клена, буку, берези, граба, акації, горіха та ін. Продукція нашого виробництва реалізується на як території України, так і в країнах Близького Зарубіжжя.

Розташування виробничих потужностей в Рівненській області, в безпосередній близькості від сировинної бази та наявність необхідного обладнання та транспортних засобів, дозволяє відбирати екологічно чисту деревину найвищої якості.

Вся паркетна заготовка сушиться в спеціальних комп’ютеризованих камерах з новітнім програмним забезпеченням. Це дозволяє сушити деревину в «м’якому» режимі, знімаючи внутрішню напругу структури деревини, і досягати ідеальних показників її вологості. Вологість нашого паркету становить 8 ± 2%.

Наше високоточне обладнання оснащене надійними ріжучими інструментами. Це гарантує відмінну геометрію нашого планкового паркету з дуба та ясена.

Завод компанії WOODFLOOR.IN.UA — це екологічно чисте і безвідходне виробництво. Опалення сушильних камер забезпечується відходами виробництва. Крім того, з деревних відходів твердолистяних порід ми виготовляємо паливні брикети найвищої якості – Pini & Kay.

Виробничі потужності WOODFLOOR.IN.UA дозволяють виробляти близько 2000 м2. якісного масивного паркету з ясена та дуба. Запорукою якості нашої продукції є високий рівень професіоналізму, відповідальності та контролю на всіх етапах виробництва – від заготівлі деревини до виготовлення масивного паркету з дуба та ясена.

Багаторічний досвід роботи та прагнення до самовдосконалення дозволили нам зайняти гідну позицію на ринку масивного паркету. Як компанія, що постійно розвивається і рухається «в ногу з часом», ми відкриті для співпраці з будівельними компаніями, дизайнерами, майстрами з укладання паркету, роздрібними та оптовими продавцями як в Україні так і за її межами.

фриза
цех
брикети